Szanowni!

Z przyjemnością przedstawiam Wam najnowszy film. Miałem okazję go nagrać we Wzgórzach Dylewskich. Wszystkie Hotele & Spa Dr Irena Eris mają listę win mojego autorstwa. Serdecznie Was zapraszam do tych niesamowitych hoteli. Tam naprawdę można doświadczyć luksusu, który działa na wszystkie zmysły!

W tym filmie rozprawiam się z najbardziej popularnymi mitami w dziedzinie wina. Te mity to także najczęstsze pytania jakie zdarza mi się usłyszeć. Wybaczcie ten tytuł. Jak wszyscy wiemy, nie ma głupich pytań, bywają wyłącznie głupie odpowiedzi. Ten tytuł jest wyłącznie, aby wzbudzić zainteresowanie i aby na starcie było wiadomo, co może być treścią filmu. To także puszczenie oka w kierunku Tomasza Kopyry z najpopularniejszego blogu o piwie blog.kopyra.com

Tak jak on niegdyś nagrał film o piwie tu macie podstawową dawkę wiedzy o winie! Jest słowo o tym, skąd się biorą te aromaty. Jest o korkach, zakrętkach i zamknięciach szklanych. Wyjaśniam, czy te substytuty, to coś złego? Jest o siarczynach. Jest o alkoholu w winie. Obalamy mit o długowieczności wina. Sprawa powszechnej opinii, że wino im starsze tym lepsze to zdaje się największy mit wokół wina. Wspominam o mineralności i bąbelkach w winie. Jest też o znamienitym triku, na ograniczenie wymusowania wina poprzez umieszczenie srebrnej łyżeczki do butelki naszego wina musującego. Jest o wybieraniu wina poprzez grubość szkła i głębokości dna butelki. Jest jeszcze wiele innych.

Zapraszam! Jerzy Kruk. Pytania zadawajcie dalej, bo z pewnością kontynuacja odcinka nastąpi i to wkrótce!

W tym odcinku po raz pierwszy pojawiają się Partnerzy kanału 4Senses.TV

Kliknij w LOGO

Poznaj Partnerów 4Senses.TV

Szukam ostatniego partnera do moich filmów i działalności blogerskiej!

 

 

 

Masz szansę uczestniczyć w degustacjach online
Wszyscy możemy się spotkać w jednej chwili, przy tym samym winie, gdziekolwiek będziecie w Polsce.

Masz szansę uczestniczyć w degustacjach online

Zapisz się teraz
Subskrybuj kanał  YouTube
Każdy nowy subskrybent motywuje nas do tworzenia ciekawszych filmów! Będziesz o nich wiedział jako pierwszy!

Subskrybuj kanał YouTube

Zobacz kanał
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,