Szanowni,

Zapraszam na film! Możecie sprawdzić co determinuje, naszą reakcję na smaki. Co sprawia, że jedni szybciej, mocniej, bardziej reagują na słoność i gorycz, a niektórym to w ogóle nie przeszkadza. Możecie się przekonać, czy macie predyspozycje, aby być najlepszymi sommelierami, szefami kuchni, bądź krytykami kulinarnymi.

Po filmie podejdźcie do lustra i sprawdźcie, czy macie język potencjalnego SUPER smakosza, czy jednak jest gorzej. Przekonajcie się, czy dla Was muzyka potraw gra głośno, czy jednak będziecie musieli degustować w skupieniu, aby usłyszeć jej ciche szepty.

Korzystajcie z młodości i właśnie teraz degustujcie jak największą różnorodność potraw. Im jesteśmy młodsi tym więcej kubków smakowych posiadamy, a dzieci mają ich najwięcej. To jest właśnie główny powód, dla którego tak trudno gotuje się dla dzieci. Dzieci to najbardziej wymagające podniebienia.

Do zobaczenia wkrótce! Napiszcie poniżej jak tam Wasze języki!

 

Podróże szlakiem polskiego wina
"Cudze chwalicie, własnego nie znacie."

Podróże szlakiem polskiego wina

Chcesz wiedzieć wszystko o polskim winie? Poznać najlepszych winiarzy? Wytrzymasz degustację ponad 25 win dziennie?Wybierz się w fascynującą podróż!

Zobacz szczegóły

Tags: , , , , , , , ,