Szanowni,

To jest Wielki Mecz!

W tym filmie otrzymacie odpowiedź na odwieczne pytanie: Lidl, czy Biedronka?

To jest materiał jakiego jeszcze nie było. Bezpośrednia konfrontacja oferty winiarskiej obu tych marketów. Porównywane wina są z tych samych przedziałów cenowych, tych samych szczepów, regionów, a nawet apelacji. Wszystkie etykiety są z Francji. Trudno o bardziej bezpośrednie i sprawiedliwe porównanie. W materiale (Jerzy Kruk) występuję w roli sędziego i jurora pojedynku, ale warto dodać, że każdy z trenerów jest pogodzony z wynikiem. Trenerami byli: dla Biedronki – Wojtek Bońkowski (redaktor naczelny portalu www.winicjatywa.pl ), dla Lidla – Robert Mazurek (redaktor www.winicjatywa.pl )

W meczu występuje po 8 zawodników z każdej drużyny. W samym filmie poznajecie etykiety tych win oraz ich dokładne ceny. Nic tylko długopis, powiększyć ekran do pełnego i notować zwycięzców. Dzięki naszej ciężkiej pracy, poświęceniu tylko naszych podniebień, macie konkretną odpowiedź jakie wina są najlepsze. Pozostaje udać się do marketów po strzelców bramek i zweryfikować nasze opinie. Jeśli macie pytania do czego je podać, albo cokolwiek innego w kontekście materiału, zadawajcie je śmiało. Dajcie znać, czy film jest dla Was użyteczny, a może macie sugestie, co do przyszłych tego rodzaju materiałów. Za jedno z góry przepraszam, ale kolegów musiałem maksymalnie podgłośnić, co za tym idzie szumy w tle są także znacznie bardziej słyszalne. Mam jednak nadzieję, że dacie radę wytrzymać do końca, bo warto!

Trzeba jednak przyznać, że walka była wyrównana i tylko dwóch zawodników zdyskwalifikowaliśmy za naprawdę słabą jakość. Szukanie dobrego wina słodkiego w kategorii cenowej poniżej 20 zł, często kończy się fatalnie, bo w tych cenach cukier z reguły ma tylko ukrywać wady produkcyjne wina. Poniżej pozostawieni przez nas zawodnicy. Do dzisiaj się zastanawiam, czy znaleźli swoich entuzjastów.

IMAG0101

Dziękuję za Wasze odwiedziny, jeszcze raz zapraszam do komentarzy i do następnego wpisu!

Pzdr

JK

 

 

 

Podróże szlakiem polskiego wina
"Cudze chwalicie, własnego nie znacie."

Podróże szlakiem polskiego wina

Chcesz wiedzieć wszystko o polskim winie? Poznać najlepszych winiarzy? Wytrzymasz degustację ponad 25 win dziennie?Wybierz się w fascynującą podróż!

Zobacz szczegóły
Masz szansę uczestniczyć w degustacjach online
Wszyscy możemy się spotkać w jednej chwili, przy tym samym winie, gdziekolwiek będziecie w Polsce.

Masz szansę uczestniczyć w degustacjach online

Zapisz się teraz

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,