Kliknij w LOGO

Poznaj Partnerów 4Senses.TV

 

Szanowni!

Mistrzostwa Polski Sommelierów 2016 są już w najbliższą sobotę! 14 maja 2016 mamy szansę przybić sobie piątkę i razem obserwować rywalizację najlepszych sommelierów w Polsce. Finał udostępniony będzie dla szerokiej publiczności. Udział jest bezpłatny i wystarczy wysłać mail z chęcią udziału na biuro@sommelierzy.pl. Liczę na spotkanie z Wami o 17.00 w hotelu Regent w Warszawie!

Zdecydowanym faworytem jest Piotr Pietras Mistrz Polski Sommelierów 2015. Piotr jest równocześnie tym, który osiągnął najwyższą lokatę na Mistrzostwach Świata Sommelierów w Argentynie i był na 10 miejscu. Tym samym to może być jedynie formalność. Jednak kto wie. W takich przedsięwzięciach nie da się niczego do końca przewidzieć.

Komu ja kibicuję i dlaczego? Właśnie Piotrowi. Przyznam szczerze, że jego występ na MŚ dał nadzieję, że Polak może być nawet w finale. Emocje, które mi towarzyszyły w trakcie oglądania relacji na żywo, były porównywalne do tych własnych, gdy reprezentowałem Polskę na Mistrzostwach Świata Sommelierów w 2007 roku. Im więcej udziału w takich imprezach, tym większe szanse na lepsze lokaty. Mam nadzieję, że Piotr będzie miał determinację do udziału w szeregu takich wydarzeń, a wtedy na kolejnych MŚ za 3 lata, albo za 6 będziemy świętować największe triumfy!

Spotkajmy się w sobotę! Do zobaczenia!

Jerzy Kruk

Poniżej macie szansę zobaczyć moje filmy, które powstawały w trakcie poprzednich Mistrzostw Polski Sommelierów. Na końcu zamieszczam film z finałem ostatnich Mistrzostw Świata Sommelierów w Argentynie. Trzeba przyznać, że jurorzy zapewnili zawodnikom imponujące konkurencje.

 

 

 

Film z Mistrzostw warto przewinąć do występu Szweda, który wygrał. Jon Arvid Rosengren jest Mistrzem Świata Sommelierów 2016.

 

Masz szansę uczestniczyć w degustacjach online
Wszyscy możemy się spotkać w jednej chwili, przy tym samym winie, gdziekolwiek będziecie w Polsce.

Masz szansę uczestniczyć w degustacjach online

Zapisz się teraz
Subskrybuj kanał  YouTube
Każdy nowy subskrybent motywuje nas do tworzenia ciekawszych filmów! Będziesz o nich wiedział jako pierwszy!

Subskrybuj kanał YouTube

Zobacz kanał
Tags: , , , , , ,