Szanowni,

Jutro nagrywam materiał wraz winicjatywą na temat łączenia wina z hamburgerem. To mnie zainspirowało do nagrania materiału na temat „niebiańskich połączeń” i to niekoniecznie tych winiarskich. Te przykłady mam nadzieję, że przemówią do wyobraźni osób które w ogóle nie lubią wina, albo mają trudności w zrozumieniu potencjału w łączeniu wina z potrawami. Jeśli wymienimy sobie parę klasycznych zestawień potrawy i napoju, który potrafi mu towarzyszyć, to tym łatwiej zrozumieć, że dużo większy jest potencjał na ciekawe zestawienia wina z potrawami.

To właśnie w aromatach wina znajdziemy każdy zapach jaki tylko w kontekście połączenia kulinarnego byłby potrzebny. Wino w tym zakresie jest tym napojem szczególnym i wyjątkowym. Ma pełnię zakresu smaków i aromatów. W tym filmie jest o zsiadłym mleku, kakao i o coca coli. Jak te produkty mają się do jedzenia? Zobaczcie w materiale.

Podróże szlakiem polskiego wina
"Cudze chwalicie, własnego nie znacie."

Podróże szlakiem polskiego wina

Chcesz wiedzieć wszystko o polskim winie? Poznać najlepszych winiarzy? Wytrzymasz degustację ponad 25 win dziennie?Wybierz się w fascynującą podróż!

Zobacz szczegóły
Masz szansę uczestniczyć w degustacjach online
Wszyscy możemy się spotkać w jednej chwili, przy tym samym winie, gdziekolwiek będziecie w Polsce.

Masz szansę uczestniczyć w degustacjach online

Zapisz się teraz
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,