Wszystko o winie, kawie, potrawach i flair!

Kim jesteśmy?

Takiego połączenia ekspertów smaku, działających w świecie internetu, nie było nigdy wcześniej w Polsce i na świecie! Najbardziej utytułowane nazwiska branży winiarskiej, alkoholowej, baristycznej, i kulinarnej połączyły swoje siły we wspólnym projekcie o nazwie 4Senses.TV.

Zastanawiasz się, czy to jest strona dla Ciebie?

Ona jest dla Ciebie, o ile  przydarzyło Ci się kiedykolwiek:

- wyjść do restauracji,

- stać zagubiony przed półką z winem,

- mieć uśmiech na twarzy, bo piłeś kawę w miłym towarzystwie,

- szukać pomysłu na wypowiedź o winie w doborowym gronie,

- być zachwyconym z jakiejś potrawy,

Te rzeczy przydarzają się wszystkim, a my potrafimy podzielić się z Tobą wiedzą, która sprawi, że każde kolejne tego typu wydarzenie, będzie jeszcze przyjemniejsze. Serdecznie zapraszam Cię do pozostania z nami. Pokażemy Ci życie gastronomiczne od kuchni. Zobaczysz zaplecze nie jednej restauracji, a każdy kontakt z winem będzie dla Ciebie przyjemnością.

Zapraszam, Jerzy Kruk - właściciel 4Senses.TV, sommelier, reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Sommelierów w 2007 roku.

Jakie są nasze filmy?

Pokazują wino od innej strony, bo to nie jest produkt dla wybranych. Łatwo można się winem cieszyć i je zrozumieć,  a także zdobyć wiedzę o łączeniu wina z pizzą, a nawet kebabem. Przekonują, że kawa to nie tylko Włochy i espresso. Obnażają, że nie trzeba wydawać fortuny na szkoły barmańskie, bo wystarczy cierpliwość i trochę wysiłku, a wymarzona praca za barem jest w zasięgu każdego. Tłumaczą, że nie musisz być szefem kuchni aby stworzyć doskonałą potrawę. Poznasz tajniki gotowania, których wielu szefów nie zdradza.

Masz szansę uczestniczyć w degustacjach online
Wszyscy możemy się spotkać w jednej chwili, przy tym samym winie, gdziekolwiek będziecie w Polsce.

Masz szansę uczestniczyć w degustacjach online

Zapisz się teraz