Zajrzyj niżej na strony moich Partnerów!

WINEONLINE
Importer win, dostawca win do restauracji

WINEONLINE

"Jesteśmy polską firmą winiarską działającą na rynku od 2000 roku. Naszą ofertę opieramy na bezpośrednim imporcie z winnic i bardzo skrupulatnym, subiektywnym wyborze win. Wszystkie wina, które są w naszej ofercie sami wybraliśmy, kierując się przede wszystkim zasadą, że wina te powinny smakować naszym klientom, nam samym oraz naszym przyjaciołom. 

 

Importujemy rocznie około 500 000 butelek wina, sprowadzając je głównie z Włoch, Chile, Portugalii i Hiszpanii. Mamy jednak także bardzo szeroką ofertę z Francji, Australii, USA, Nowej Zelandii, Libanu, Węgier i Argentyny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 400 różnych win. Część z nich z regionów, z których nie znajdą Państwo win na polskim rynku.

 

Mamy przyjemność pracować dla kilkuset aktywnych klientów. Są wśród nich sklepy specjalistyczne, restauracje, hotele i firmy cateringowe z całego kraju. Zapewniamy cały wachlarz narzędzi wspierających sprzedaż u naszych klientów, m.in. stały, nieprzerwany dostęp do asortymentu.

Serdecznie zapraszamy …."

Skontaktuj się
Kwaśne Jabłko
Agroturystyka, Cydr Kwaśne Jabłko

Kwaśne Jabłko

"Znamy się osobiście z każdym jabłkiem, które pod postacią soku czy cydru trafia do butelki. Sami pielęgnujemy sady, sami zbieramy jabłka, tłoczymy je w naszej tłoczni i fermentujemy w kadziach. Jesteśmy ekologicznym, certyfikowanym gospodarstwem, a nasze produkty są bez dodatku cukru, siarki i innych obcych substancji. 

Nasze cydry są unikalne. Receptura i sposób ich przygotowania zbliża je w charakterze do wina. Doceniło to jury największego w Polsce konkursu win i cydrów - EnoExpo.  Nasze cydry zdobywają w Krakowie medale już od dwóch lat. W maju 2015 zostaliśmy wyróżnieni w najstarszym konkursie cydrów w Wielkiej Brytanii (British Cider Championship) jako producent jednego z pięciu najlepszych niebrytyjskich cydrów na świecie. A w tym roku odbieramy nagrodę frankfurckiego konkursu: Pomme d‘Or.

Skontaktuj się!
Twoja Firma
Twoja branża

Twoja Firma

Informacje o Twojej firmie. Informacje o Twojej firmie. Informacje o Twojej firmie.Informacje o Twojej firmie. Informacje o Twojej firmie. Informacje o Twojej firmie. Informacje o Twojej firmie.Informacje o Twojej firmie. Informacje o Twojej firmie. Informacje o Twojej firmie. Informacje o Twojej firmie.

Zostań naszym partnerem!
Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S.A.
Producent szkła, producent kieliszków

Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S.A.

Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” Spółka Akcyjna są producentem sodowego szkła gospodarczego. Wizytówką firmy jest szkło formowane tradycyjną metodą ręczną w bardzo szerokiej gamie produktowej – od finezyjnych kieliszków po duże wazony. Znaczącą pozycję w ofercie handlowej firmy stanowi również szkło stołowe formowane mechanicznie.   

 

Szkło z Krośnieńskich Hut Szkła „KROSNO” S.A. łączy w sobie oryginalne wzornictwo, kunszt wykonania i najnowsze osiągnięcia technologiczne. Bardzo wysoka jakość wyrobów i nieskazitelna bezbarwność masy szklanej osiągana jest dzięki wypracowanej przez lata metodzie produkcji oraz recepturze używanych składników. Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” S.A. oferują pełną gamę usług - od projektu do finalnego produktu. 

Skontaktuj się