Degustacje
ONLINE
od 1500 zł
NETTO
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY Nowa usługa
dla firm

Kolacje komentowane

Łączenie wina z potrawami

koszt prowadzenia 2200 zł netto

Łącznie wina z potrawami można opisać równaniem, gdzie 1+1 = 3. Jeśli wino jest dobrane we właściwy sposób do potrawy, wynikiem takiego połączenia jest wartość dodana. Nasze spotkanie pomoże uczestnikom poznać zasady takich połączeń. To świetna i niezapomniana zabawa swoimi zmysłami. Edukacyjny, humorystyczny i interaktywny charakter prelekcji umożliwia integrację uczestników.

Prelekcja sommelierska

Jak zostać ekspertem winiarskim w parę minut?

koszt prowadzenia 2000 zł netto

Prezentacja win oraz ich degustacja przeprowadzona w swobodny i dynamiczny sposób, podczas którego sommelier pokazuje jak niewiele trzeba, aby stać się znawcą wina. W ramach prezentacji odbędą się: odgadywanie próbek zapachowych; degustacja wina w czarnych kieliszkach; pokaz dekantacji.

Team Building

Turniej degustacyjny

koszt prowadzenia 2500 zł netto

To rozrywkowa formuła degustacji win połączona z konkursami. Po zaledwie krótkiej prelekcji naszego eksperta, uczestnicy czują się znawcami win. Ku własnemu zaskoczeniu z łatwością wskazują wino leżakowane w beczkach. Odróżniają te pochodzące z Europy, od tych z Nowego Świata. Cały wieczór jest utrzymany w klimacie subtelnego współzawodnictwa i dużej ilości dobrego humoru. Jest to książkowy Team building z wieloma zasadami grywalizacji.

Jak wyglądają nasze spotkania winiarskie?

Spotkania winiarskie z Jerzym Krukiem
Ta strona używa "ciasteczek" i może wykorzystać Twoje dane przeglądania w celu zwiększenia wygody użytkowania strony.