Videoblog

[template id=”1194″ Facebook i Twitter na wpis]

Szanowni!

Z przyjemnością przedstawiam Wam najnowszy film. Miałem okazję go nagrać we Wzgórzach Dylewskich. Wszystkie Hotele & Spa Dr Irena Eris mają listę win mojego autorstwa. Serdecznie Was zapraszam do tych niesamowitych hoteli. Tam naprawdę można doświadczyć luksusu, który działa na wszystkie zmysły!

W tym filmie rozprawiam się z najbardziej popularnymi mitami w dziedzinie wina. Te mity to także najczęstsze pytania jakie zdarza mi się usłyszeć. Wybaczcie ten tytuł. Jak wszyscy wiemy, nie ma głupich pytań, bywają wyłącznie głupie odpowiedzi. Ten tytuł jest wyłącznie, aby wzbudzić zainteresowanie i aby na starcie było wiadomo, co może być treścią filmu. To także puszczenie oka w kierunku Tomasza Kopyry z najpopularniejszego blogu o piwie blog.kopyra.com

Tak jak on niegdyś nagrał film o piwie tu macie podstawową dawkę wiedzy o winie! Jest słowo o tym, skąd się biorą te aromaty. Jest o korkach, zakrętkach i zamknięciach szklanych. Wyjaśniam, czy te substytuty, to coś złego? Jest o siarczynach. Jest o alkoholu w winie. Obalamy mit o długowieczności wina. Sprawa powszechnej opinii, że wino im starsze tym lepsze to zdaje się największy mit wokół wina. Wspominam o mineralności i bąbelkach w winie. Jest też o znamienitym triku, na ograniczenie wymusowania wina poprzez umieszczenie srebrnej łyżeczki do butelki naszego wina musującego. Jest o wybieraniu wina poprzez grubość szkła i głębokości dna butelki. Jest jeszcze wiele innych.

Zapraszam! Jerzy Kruk. Pytania zadawajcie dalej, bo z pewnością kontynuacja odcinka nastąpi i to wkrótce!

W tym odcinku po raz pierwszy pojawiają się Partnerzy kanału 4Senses.TV

[template id=”1566″ Partnerz LOGO]

Szukam ostatniego partnera do moich filmów i działalności blogerskiej!

 

 

 

[template id=”1149″ Reklama degustacji online]

[template id=”1457″ Reklama YouTube]

Ta strona używa "ciasteczek" i może wykorzystać Twoje dane przeglądania w celu zwiększenia wygody użytkowania strony.