Videoblog

[template id=”1566″ Partnerz LOGO]

[template id=”1439″ Formularz do degustacji online]

 

Szanowni!

Często słyszę wyżej wymienione pytanie. Przez moment zastanawiam się, jaką ma motywację ten, kto je zadaje. Gdy tylko odczuwam tę mniej przyjazną to odpowiadam, że filmy są przeznaczone do newslettera. Muszę mieć jakąś treść, aby co tydzień nie wysyłać ludziom maila z komunikatami typu: “zrób ze mną spotkanie!”, “a może w tym tygodniu zrealizuję dla Ciebie degustację wina”, “degustacja ze mną to wspaniałe przeżycie”,  “to może idziemy na spotkanie przy winie?”, itd. (Zapisz się na newsletter TUTAJ 🙂 )

Prawda jest jednak inna. Dostaję od czasu do czasu maile i komentarze przy filmach, które dają do zrozumienia, że wnoszę coś nowego i ciekawego do życia innych osób. Jest w tym coś może próżnego, ale nie kryję satysfakcji, że miło jest usłyszeć i widzieć zainteresowanie filmami, które się tworzy. Jeśli ktoś ze mną spędzi choćby 5 minut to w czasach, gdzie mamy gigantyczny natłok informacji jest to sukcesem.

Otrzymanie takiego maila jak poniżej, jest dla mnie apogeum motywacji do dalszej pracy. Mail otrzymany wczoraj:

“Szanowny Panie,

Jestem zobowiązana i serdecznie dziękuje za rekomendacje do zakupu win w Warszawie.

Miałam okazję, odwiedzić już jakiś czas temu Dyletantów, z mężem w porze lunchu i wyszliśmy zachwyceni dzięki serwisowi sommeliera i selekcji win.

Pozwolę sobie wyrazić wielkie wyrazy szacunku dla Pana programu na YouTube. Jestem jego wielbicielka. Uważam, ze ma Pan świetna osobowość telewizyjna, a Pana program w ciekawy i elegancki, a tym samym prosty i bezpretensjonalny sposób przybliża widzowi świat wina. Ma to on potencjał na popularny serial/program telewizyjny. Szkoda, ze nie trafił na ten program jeszcze żaden wielki producent telewizyjny.

To dzięki Panu znalazłam miedzy innymi potwierdzenie w tym, iż nie mylę się twierdząc, ze Moet Chandon nie jest dobrym szampanem, dzięki Panu zawsze już daje napiwek czy to w taksówce czy restauracji oraz zamówiłam stolik w Tamce 43 na rocznice ślubu (która z przykrością odwołałam na godzinę przed wizyta, na wiadomość, iż Pan Paweł Parma jest tego wieczoru nieobecny, a szef kuchni się zmienił, na szczęście obsługa w zupełności to rozumiała).

Życzę sukcesów czy to w związku z nowa aktywnością zawodowa oraz w atakowaniu Warszawskiej Filmówki.

Dziękuję za ogromna inspiracje do zgłębiania świata wina, jedzenia i dobrych manier, dzięki czemu, moja wiedza o winach, które serwuje w samolotach nie zawęża się jedynie do podania nazwy etykiety i pytania “francuskie czy austriackie”? ale zachęcania do wąchania, kilku słów o danym szczepie czy regionie oraz nie “polewania fusów” z 20 letniego Bordeaux. ”

To bardzo miłe słowa.

Jeden komentarz. Chciałbym, aby moja przestrzeń komunikacji zawsze pozostała na YouTubie. To szczera i swobodna forma.

Brak mi słów, aby powyższy mail w jakikolwiek dodatkowy sposób skomentować, więc zmienię temat i zapytam. Może macie ochotę zorganizować ze mną spotkanie???

Jerzy Kruk

 

[template id=”1457″ Reklama YouTube]

[template id=”1149″ Reklama degustacji online]

Ta strona używa "ciasteczek" i może wykorzystać Twoje dane przeglądania w celu zwiększenia wygody użytkowania strony.